•  

    Club Müskebi Hotel; Bodrum Ortakent’te denize sıfır bir tatil köyüdür.  Düz ve geniş arazi yapısı, uzun sahili ile çocuklu aileler için güvenli bir ortam sunar.  Mavi Bayraklı özel plajı ile neredeyse iç içe olan büyük yüzme havuzu ve sakinlik arayanlar için bahçe manzaralı ferah kapalı yüzme havuzu ile önemli bir konfor sağlar.

    Club Müskebi Hotel toplam 156 odası ile hem yurtdışı hem yurtiçinden gelen misafirlerine, güzel bir deniz, lezzetli yiyecekler, kaliteli içecekler, temiz bir oda ve güler yüzlü hizmet sunmayı amaçlayan yeni yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir.

    Tesis, Bodrum'a 8 km, Yahşi sahiline sadece 300 m mesafede bulunmaktadır. Tesis ayrıca üzerinde marina, balık restoranları, kafeteryalar, hediyelik eşya dükkanları, yürüyüş ve koşuya uygun 3 km uzunluğundaki parkurun bulunduğu Bodrum Yarımadası'nın en uzun sahil bandında yer alır.

    Club Müskebi; aile konsepti ile misafirlerinin huzurlu bir tatil geçirmeleri için mini kulüp faaliyetleri ve sportif faaliyetler sunarak misafirlerin tatil boyunca eğlenmelerine olanak sağlar.

    Sizleri keyifli ve huzur dolu bir tatil için bekliyoruz.